Wyślij wiadomość
Wuxi Fenigal Science & Technology Co., Ltd

Producent i dostawca produktów elektrycznych i oświetleniowych

Dom
Produkty
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Dom

Wuxi Fenigal Science & Technology Co., Ltd.

Certifications
Chiny Wuxi Fenigal Science & Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Wuxi Fenigal Science & Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Customers Reviews
W czwartek otrzymaliśmy przesyłkę i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości Twojego produktu. Konstrukcja jest solidna, wyposażenie obudowy jest ładne, poprawne kolory, opakowanie jest mocne.

—— Linda.M

Bardzo dziękuję za wspaniałą jakość i doskonałą obsługę. Produkty są tak samo dobre jak europejskie odpowiedniki, a my będziemy utrzymywać kontakt i robić więcej interesów z tobą!

—— znak

W zeszły piątek wykorzystaliśmy 4 jednostki lampek balonowych LED, naprawdę niesamowite, i przerosły oczekiwania klienta - jakość wykonania i wydajność oświetlenia, przede wszystkim, wynik jest zadowalający. Dzięki za twoją pracę! Dobra robota!!

—— Joseph C.

Im Online Czat teraz

Wuxi Fenigal Science & Technology Co., Ltd.

1 2
Wuxi Fenigal Science & Technology Co., Ltd. Wuxi Fenigal Science & Technology Co., Ltd.
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Importer
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
marki : FENIGAL
Ilość pracowników : >100
Coroczne wyprzedaże : 5,000,000-6,000,000
Rok założenia : 2013
pc Export : 90% - 100%
Wuxi Fenigal Science and Technology Co., Ltd. to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo specjalizujące się w ponownym wyszukiwaniu i opracowywaniu produktów z zakresu najnowszej dystrybucji elektrycznej oraz sterowania i automatyki przemysłowej, a także specjalnej technologii oświetleniowej i produktów do zastosowań filmowych i medialnych, wydarzeń, zastosowań przemysłowych i domowych itp.

Przez lata wysiłków dążymy do zbudowania szerokiego zakresu zasięgu oferty i usług dla obsługiwanych sektorów. Obiecujemy dostarczać naszym klientom najlepsze produkty w najbardziej rozsądnych cenach w większości przypadków bez wymogu MOQ (minimalnej ilości zamówienia). Nasz zespół współpracuje z surowcami, częściami, elementami, projektowaniem i rozwojem, inżynierią do zakupu, montażu, testowania, logistyki, dostarczania i obsługi posprzedażowej, krótko mówiąc, w celu uzyskania satysfakcji klienta i tworzenia wartości dla klienta.

Każdego roku eksportujemy wiele specjalnych produktów do producentów paneli, integratorów systemów, planistów i firm zarządzających wydarzeniami, właścicieli projektów, inżynierów lub ich zespołów w wielu zakątkach świata.

Współpracując z nami, możesz znaleźć korzyści z ciosu.

Nasze atuty

1) Jesteśmy producentem i posiadamy zaplecze fabryczne dla wielu naszych unikalnych produktów

2) Integracja elastycznych zasobów, które mogłyby umożliwić szybką reakcję na zapotrzebowanie klienta w trybie regularnym lub niestandardowym

3) Brak MOQ i bardzo niskie MOQ

4) Okres pozostały do ​​wyczerpania jest krótki 1-3 dni lub zwykle 5-7 dni, specjalne zamówienie lub zamówienie zbiorcze do uzgodnienia

5) Zapewniona jest prywatna marka lub firma OEM

6) Mamy wiele kanałów, które pozwalają nam dostarczać najlepsze na świecie marki authnentycznych materiałów oryginalnie wyprodukowanych w Chinach, szybciej i wydajniej niż ktokolwiek inny.

7) Jesteśmy w stanie dostarczyć Ci za pośrednictwem międzynarodowej firmy kurierskiej drogą lotniczą, np. FedEx, DHL, TNT, UPS itp., Do większości części świata już wkrótce w najlepszym stanie. (Nadal sugeruje się, aby zamówienie zbiorcze było dostarczane drogą morską)

8) Nasza dogłębna wiedza specjalistyczna i know-how dotyczące branż oraz wiedza o produktach, przechowywane w naszych umysłach i pracy zespołowej.

NASZA MISJA

Być silną firmą i wydajnym dostawcą pierwszej klasy dystrybucji i sterowania elektrycznego oraz produktów i rozwiązań oświetleniowych.

NASZA WIZJA

Aby być pierwszorzędnym i godnym zaufania dostawcą zarówno na rynku cywilnym, jak i przemysłowym, takim jak reklamy, imprezy, zielony budynek,


Oddział elektryczny

Nie tylko produkujemy dobry asortyment produktów elektrycznych, takich jak rozdzielnice i obudowy oświetleniowe, zabezpieczenia obwodów, produkty sterowania elektrycznego i automatyki, ale także nawiązaliśmy solidne partnerstwo z fabrykami OEM zlokalizowanymi w prowincjach Szanghaj, Zhejiang, Jiangsu, Guangdong, które umożliwiają nam dostarczać od elementu do produktu i rozwiązania projektowego.

Nasz dział elektryczny obejmuje następujące główne sektory produktów - skrzynki rozdzielcze i systemy obudów, urządzenia zabezpieczające obwody, automatyczne przełączniki transferu, elektryczne elementy sterowania przemysłowego, takie jak styczniki, przekaźniki, czujniki, przełączniki, bezpieczniki. Dostarczamy również produkty Schneider Electric, ABB, SIEMENS, LS itp. Wyprodukowane w Chinach, a także najpopularniejsze chińskie krajowe marki elektryczne.

Wydział oświetleniowy

Ponad 90% produktów oświetleniowych to produkty dostosowane do potrzeb naszych klientów. Jesteśmy najlepszym producentem unikalnych produktów do oświetlenia balonowego w Chinach.

Obsługujemy głównie 4 duże segmenty rynku - Film i Media, Wydarzenia, Przemysł i Bezpieczeństwo oraz Krajowy.

Nasze produkty oświetleniowe dotyczą LED, HID i halogenów wolframu, od komponentów, części, układów elektrycznych, sterowania po gotowe produkty.

Nasz dział oświetlenia obejmuje następujące główne sektory produktów - oświetlenie kinematograficzne, oświetlenie studyjne, oświetlenie fotograficzne, oświetlenie bezpieczeństwa, przemysłowe oświetlenie ogólne, specjalne oświetlenie przemysłowe, oświetlenie imprez, oświetlenie sceniczne, architektoniczne, krajobrazowe, wewnętrzne, zewnętrzne.

nasza filozofia

Bez bólu, bez zysków, a tylko ci odpowiedzialni osiągnęli więcej i więcej.

Mam nadzieję, że wkrótce znajdziesz szansę bycia przyjacielem lub partnerem Ciebie lub Twojej firmy!

Szczegóły kontaktu
Wuxi Fenigal Science & Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Harry

Tel: +86-13646187144

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)